LE CHIC TARABYA

Therapia.
Deniz kenarındaki balık lokantaları, tavernaları ve eski Türk filmlerine ilham veren güzel havası ile ünlü Tarabya, yeni ev sahiplerini bekliyor.

Deniz GYO güvencesi ile yola çıktığımız tasarımında estetik ve konforu ön plana çıkardığımız “LE CHIC Tarabya” projemiz şehrin merkezinde yemyeşil doğası ile sizlere eşsiz bir yaşam fırsatı sunuyor.

“LE CHIC Tarabya” şehrin merkezinde doğa ile kucaklaşıyor. İstanbul Boğazı’na yürüme mesafesinde, Yenikapı-Hacıosman metrosu ve Atatürk Kent Ormanı’na ise sadece 850 metre mesafedeki yaşamın başladığı müstakil bahçeli ve çatı dubleksli dairelerimizde ömür boyu sürecek mutlu hikâyelerinizi doyasıya yaşamak için sizleri de aramıza bekliyoruz.

TARABYA

Tarabya, İstanbul Boğazı’nın Avrupa yakasında, Sarıyer ilçesine bağlı yeşillikler içinde sakin bir mahalledir. Denizden gelen kuzey rüzgârlarıyla her daim taze havası, birçok yat ve tekneye ev sahipliği yapan marinası, Huber köşkü, meydanında bulunan dev çınar ağacı ile İstanbul’un en güzel kıyı semtlerinden biridir.

DENİZ GYO - LE CHIC TARABYA

Deniz GYO güvencesi ile tasarladığımız LE CHIC TARABYA projemiz tüm güzelliklerin ortasında satılık ve kiralık daireleri ile sizlere şehrin kalbinde ancak tüm gürültüden uzakta şahane bir yaşam fırsatı sunuyor. Yaşamınızda güzel bir değişiklik yapmak ve yeni evinizi seçmek için sizleri LE CHIC TARABYA satış ofisimize bekliyoruz.

TARABYA…
LE CHIC TARABYA…

İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan Sarıyer, Güneyinde Şişli, Beşiktaş ve Kâğıthane, Batısında Eyüp Sultan, Doğusunda İstanbul Boğazı ve kuzeyinde Karadeniz ile çevrilidir. Sarıyer’de mimari değer açısından önem taşıyan birçok yapı vardır. Bunlar arasında kasırlar, köşkler, İstanbul’un yalıları, İstanbul’un iskeleleri, İstanbul’un kiliseleri ve konsolosluk binaları dikkat çeker. Eskiden kıyılarındaki plajlarıyla ünlü ilçenin en güzel noktalarından biri Tarabya’dır.

TARABYA
KORUSU

İstanbul’un merkezinde yemyeşil bir arka bahçeniz olabilir mi? Le Chic Tarabya’da yaşıyorsanız bu sorunun cevabı, evet...
Ladin, sedir ve erguvan ağaçlarından bir koru; sizin için arka bahçenizdeki temiz hava kaynağı. Sizlere kalansa gözlerinizi kapamak ve sadece bu havayı içinize çekmek.

TARABYA
SAHİLİ

Tarabya sahilinde, Le Chic Tarabya’da her yeni güne sağlıkla başlayın.

Boğaz’ın en güzel mavisi. Tekneler için doğal bir liman. Yürüyüş yapmak isteyenler için eşsiz mavilikte bir parkur. Tarabya sahili, sizi en keyifli şekilde ağırlamak için bekliyor.