LE CHIC TARABYA

Deniz kenarındaki balık lokantaları, tavernaları ve eski Türk filmlerine ilham veren güzel havası ile ünlü Tarabya, yeni ev sahiplerini bekliyor.

Deniz GYO güvencesi ile yola çıktığımız tasarımında estetik ve konforu ön plana çıkardığımız “LE CHIC Tarabya” projemiz şehrin merkezinde yemyeşil doğası ile sizlere eşsiz bir yaşam fırsatı sunuyor.

“LE CHIC Tarabya” şehrin merkezinde doğa ile kucaklaşıyor. İstanbul Boğazı’na yürüme mesafesinde, Yenikapı-Hacıosman metrosu ve Atatürk Kent Ormanı’na ise sadece 850 metre mesafedeki yaşamın başladığı müstakil bahçeli ve çatı dubleksli dairelerimizde ömür boyu sürecek mutlu hikâyelerinizi doyasıya yaşamak için sizleri de aramıza bekliyoruz.

TARABYA

Tarabya, denizden gelen kuzey rüzgârlarıyla her daim taze havası, birçok yat ve tekneye ev sahipliği yapan marinası, meydanında bulunan dev çınar ağacı ile İstanbul’un en güzel kıyı semtlerinden biri…

DENİZ GYO - LE CHIC TARABYA

İstanbul’un merkezinde yemyeşil bir arka bahçeniz olsun ister misiniz?

Yaşamın başladığı müstakil bahçeli ve çatı dubleksi dairelerimizde ömür boyu sürecek mutlu hikâyelerinizi doyasıya yaşamak için sizleri de aramıza bekliyoruz

TARABYA..
LE CHIC TARABYA..

Boğaz’ın en güzel mavisi…

Gündüzü ayrı, gecesi ayrı güzel…

TARABYA KORUSU

“LE CHIC Tarabya” şehrin merkezinde doğa ile kucaklaşıyor.

Le Chic Tarabya’da ladin, sedir ve erguvan ağaçlarından oluşan bir koru; arka bahçenizdeki temiz hava kaynağı.

Sizlere kalansa gözlerinizi kapamak ve sadece bu havayı içinize çekmek.

TARABYA SAHİLİ

Le Chic Tarabya’da her yeni güne sağlıkla başlayın. 

Tekneler için doğal bir liman. Yürüyüş yapmak isteyenler için eşsiz mavilikte bir parkur. Tarabya sahili, sizi en keyifli şekilde ağırlamak için bekliyor.