AYRICALIKLAR

İstanbul’un en sevilen semtlerinden Tarabya; maviyle yeşilin buluştuğu, Boğaz’ın en güzel koylarından ve en nezih semtlerinden biri... Tarabya Korusu’na sınır komşusu.

Lokasyonuyla görenleri büyüleyen Le Chic Tarabya, sahile yürüme mesafesinde, deniz manzaralı konutlardan oluşuyor. Bahçe katı, bahçe dubleksi, çatı dubleksi ve ara kat gibi farklı ve özel tip daireler herkesin zevkine yönelik ortamı sağlıyor. Korunun içerisinde zengin bir peyzaj, açık ve kapalı yüzme havuzları, park ve spor alanları, spa, fitness ve buhar odası gibi özel sosyal tesis imkanları ile bir yaşam alanından fazlasını sunuyor.

ÖZEL TASARIM
PARK ALANI

DS Mimarlık tarafından hazırlanan özel tasarım park alanında çocuklarınızın gelişimi için en eğlenceli aktiviteleri gerçekleştirebilir, onların da yaşamın ayrıcalıklarından faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Le Chic Tarabya, açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla yazın tadını tıpkı bir sahil kenarındaymış gibi hissettiriyor. Kışın soğuk günlerinde ise kapalı havuz farkıyla yüzme keyfinizi doyasıya yaşamanıza olanak sağlıyor.

Fitness, buhar odası ve havuzlarıyla Le Chic Tarabya bir yaşam alanından fazlasını sunuyor. Kısacası, yaşam ayrıcalıkları haricinde bedeniniz ve ruhunuz için de şıklık sağlıyor.